skip to Main Content

AREL ÜNİVERSİTESİ

Bugün Derneğimiz,

AREL ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEK OKULU TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ program sorumluları; Öğr. Gör. Aylin DAĞ GÜZEL, Öğr. Gör. Fatih TÜRE ,Yar. Doç. Dr. Nilgün SAHİP ve Öğr. Gör. Duygu Mısırlı ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede derneğimiz ve dernek amaçları hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Tekniker olacak öğrenci arkadaşlarımız için yola çıktığımızı anlattık. Biyolog arkadaşlarımızın laboratuvar alanında yaşadıkları çıkmaz hakkında değerlendirmede bulunduk. FİLEBOTOMİ işi ve eğitimi konusunda farkındalık sağlamak, mezun olduktan sonra karşılaşacakları durumlar hakkında her türlü desteği vereceğimizi, birlikte çalışmaktan son derece memnuniyet duyacağımızı ifade ettik. Gösterdikleri ilgi, nazik misafirperverlik ve ortak konumuz olan tekniker arkadaşlarımızın eğitimi konusunda bizimle paylaştıkları samimi heyecanları bizi duygulandırdı. Ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu hissettik. Bakanlığımız nezninde çalışmalarımıza destek verecekleri için ayrıca çok mutlu olduk. Özetle, ortak projeler hakkında konuştuk ve çok motive olduk.

23 Şubat’ta BYOTELL de gerçekleşecek olan derneğimizin ‘ÖNCE BİZİM SAĞLIĞIMIZ’ temalı İLK eğitim ve tanışma etkinliğimizde öğrencileri ile birlikte kendilerini aramızda görmek istediğimizi belirttik. Kendilerine ilgileri için çok teşekkür ederiz.

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

Bugün; Tıbbi Laboratuvar Profesyonelleri ve Filebotomi Derneği olarak Beykent Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı ile bir görüşme gerçekleştirdik. Görüşmemiz sonunda, bundan sonra gerçekleştireceğimiz ortak projeler için işbirliği protokolü imzaladık. Kendilerine misafirperverlikleri ve işbirliği için teşekkürlerimizi sunarız.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ

Derneğimiz Üniversiteler kapsamındaki ikinci görüşmesini ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEK OKULU TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ program sorumluları;  Öğr. Gör. Ömer Faruk KARASAKAL, Dr. Öğr. Üyesi Remziye KESKİN ve Öğr. Gör. Tuğçe SOYLAMIŞ ile gerçekleştirdi. Bu görüşmemizde derneğimizin amaçları hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Filebotomi eğitiminin  işi ve eğitimi konusunda farkındalık sağlamak, mezun olduktan sonra karşılaşacakları durumlar hakkında her türlü desteği vereceğimizi, birlikte çalışmaktan son derece memnuniyet duyacağımızı ifade ettik.

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu olarak gösterdikleri ilgi, nazik misafirperverlik ve ortak konumuz olan tekniker arkadaşlarımızın eğitimi konusunda bizimle paylaştıkları samimi heyecanları bizleri çok mutlu etti. Özetle, birlikte gerçekleştirebileceğimiz projeler hakkında konuştuk ve çok mutlu olduk. Kendilerine ilgileri için çok teşekkür ederiz.

Back To Top